سینما

|

سینما مگامالدغدغه این فصل از سال تفریح مناسب برای گذراندن تابستان میباشد.گذراندن تابستان به این معنا نیست ک تابستان خود را فقط هرجور شده سپری کنیم ما مخصوصا قشر کودک و جوان میخاهیم تابستان خود را به نحو احسن گذرانده و استفاده کافی را از ان بکنیم.یکی از تفریحاتی که میتوان به ان اشاره کرد رفتن به سینمامیباشد.

سینما به نوبه خود یکی از بهترین تفریحاتی است که ازهرقشری وقت خود را به ان اختصاص میدهند ودغدغه همه از رفتن به سینما و گذاشتن وقت خود تماشای فیلمی هیجان انگیزو با محتوا است.چون هم زمان خود را برای تماشای فیلم میگذارند و هم اگر میخاهند وقت خود را برای خانواده بگذارند یک روز خوبی را برای تمام افراد خانواده رقم بزنند.

برای تماشای فیلم همیشه اینطوربوده که از دوستان و اشنایان در مورد فیلم های روی پرده تو بهترین و متنوع ترین سینماها صحبت میکنیم تا از نظرات بقیه برای انتخاب درست و گذراندن یک روز خوب تابستانی مشورت بگیریم.
حال من با نوشتن این مقاله میخاهم شمارا برای گرفتن تصمیم و انتخاب خوب راهنمایی کنم امروزه سینما یکی از پررفت و امد ترین مکان هاست من اول برای شما چند سینمای خوب معرفی میکنم تا با ارامش به دیدن فیلم مورد علاقه خود بپردازید.


سینما مگامال اکباتان:یکی از بهترین سینماهامیباشد که با فضایی بسیار مناسب و سالن هایی با بیشترین تعداد در اختیار شما عزیزان برای اراِئه بهترین خدمات میباشد.

سینمامگامال اکباتان
این سینما از لحاظ رفت و امد بسیار راحت و قابل دسترس است حتی با وسایل نقلیه عمومی همانند مترو...
و برای تهیه بلیط از قبل و رزرو ان میتوانید به سایت سینما مراجعه کرده و به راحتی بلیط خود را ب تعدادی که میخاهید سفارش داده و در زمان مربوطه حضور بعمل اورید.بعضی از روزها نیز سینماها و از جمله این سینما بصورت نیم بها میباشد ک با یک کلیک در سایت سینما میتوانید از روزهای ان به راحتی با خبر شوید.

سینماکوروش:این سینما به دلیل داشتن پارکینگ مناسب و مراکزخرید مختلف میتوان بعنوان یکی از بهترین سینماهای تهران درنظرگرفت.برای انتخاب فیلم واگاهی از ساعت های پخش فیلم ها و رزرو صندلی میتوان بهسایت این سینما مراجعه کرد تا ازادرساین سینما نیز باخبر شد.

سینما کوروش

سینما پردیس ازادی:یکی دیگر از سینماهای تهران سینما ازادی میباشد که دارای رستوران های شیک با غذاهای مناسب و فضایی باز و دلنشین است که میتوان قبل و بعد دیدن فیلم از ان استفاده کرد.برای اطلاعات بیشتر میتوان به سایت این سینما مراجعه کرد.پردیس ازادی

نوع داستان فیلم:داستان فیلم کاملا سلیقه ای میباشد ولی ما به شما از هرداستان با موضوع های مختلف بهترین فیلم را معرفی میکنیم.
در حال حاضر در حیطه طنز فیلم نهنگ عنبر2وفیلم اکسیدان جزو بهترین و دیدنی ترین فیلم ها هستند.
در حیطه اجتماعی فیلم برادرم خسرو را میتوان تماشا کرد.
برای ما بعد از کلی کار و دل مشغولی پیشنهاد من فیلم اکسیدان میباشد که با هنرمندی:امیرجعفری و جوادعزتی و لیندا کیانی وشقایق دهقان...

فیلم نهنگ عنبر2:با هنرنمایی رضاعطاران و مهناز افشار و...
امیدوارم از دیدن این فیلم لذت ببرید.
پیشنهاد من سینما مگامال اکباتان و سینماکوروش و سینما ازادی و سینما مرکزی و...میباشد.

فیلم های روی پرده:کارگرساده نیازمندیم مادر قلب اتمی اکسیدان رگ خواب زیرسقف دودی برادرم خسرو نهنگ عنبر2 ویلایی ها خوب بد جلف و...
امیدوارم با خواندن این مقاله انتخاب خوبی داشته باشین و یک روز خوب و خوش را سپری کنید.

دریافت آخرین مطالب وبلاگ در کانال چکوچونه

سمیرا آبادی

کارشناس مقالات

نظرات
ا
امیر
23:52 1396/04/20

بسیار عالی بود.من حتما فیلم اکسیدان رو با هام هام میرم

نظر بدهید