سفر

|

چمدان پر لباس

از حجم لوازمی که میخواهید با خود ببرید کم کنید

بخشی از لوازمی که میخواهید درطول مسیر حمل کنید را میتوانید در مقصد تهیه کنید ، استفاده نمایید و دیگر با خود برنگردانید. مثل مواد خوراکی. یا لازم نیست تمام کتابهایی که علاقه مندید در تعطیلات بخوانید با خود ببرید میتوانید pdf آن را از اینترنت دانلود کنید و داخل تبلت یا موبایلتان مطالعه فرمایید.

لوازم آرایشی

از لکه شدن و کثیف شدن لباس ها در چمدان جلوگیری کنید

اگر از کیفهای پلاستیکی زیپ دار برای بسته بندی لوازم آرایشی ، کرم ، رنگ مو ، کرم پودر و... استفاده نکنید ممکن است وقتی به مقصد رسیده اید و فقط میخواهید لباس راحتی بپوشید تا بخوابید با صحنه ای مواجه شوید که خستگی سفر را چند برابر کند.

کرم ها و لوازم آرایشی داخل چمدان تحت فشار مانده اند و تمام لباس هایتان کثیف شده اند. توصیه میکنم این نکته را جدی بگیرید. هیچ گاه لباس ها و لوازم آرایشی بهداشتیتان را کنار هم قرار ندهید مگر اینگه در کیسه های جدا جدا باشند.

کیسه لوازم آرایشی

علاوه بر این توصیه میکنم که همراه با خود کیسه های خالی اصافه ببرید. مثلا برای جدا کردن لباس های کثیف از تمیز و...

شلوار جین

شلوار جین

شلوار جین شلوار مناسبی برای سفر است چرا که برای هر موقعیتی مناسب است، دیر لکه میشود و مقاوم است اما به دلیل وزن سنگینی که دارد کیف شما را سنگین خواهد کرد. توصیه ممیکنم تا حد امکان کمتر با خود جین ببرید.

سوغاتی

سوغات

اگر چمدانتان یا صندوق عقب ماشینتان را تا جا دارد پر کنید ممکن است هنگام برگشت جایی برای آوردن سوغاتی ها یا خریدهایی که انجام داده اید نداشته باشید. اگر با هواپیما سفر میکنید بیشتر به این موضوع اهمیت بدهید و قبل از رفتن حتما چمدان خود را وزن کنید.

کفش

کفش

حتما قبل از سفر وضعیت آب و هوایی را بررسی کنید بعد کفش انتخاب کنید.

کفش ها راحتی را فراموش نکنید. تکرار میکنم کفش راحتی را فراموش نکنید!!!!

برای گشت و گذار در بازارهای محلی ، قدم زدن در طبیعت ، بازدید از موزه ها و ... باید کفش راحتی داشته باشید تا از سفر لذت ببرید.

لوازم_سفر مسافرت

دریافت آخرین مطالب وبلاگ در کانال چکوچونه

افسانه علمی

کارشناس مقالات

نظرات
نظر بدهید