مد و پوشاک

خرید های موفق

|

چگونه لباس عروس خود را انتخاب کنید؟ یکی از مهم ترین انتخاب ها هم در زندگی انتخاب یک لباس عروس بسیار شیک و مناسب است که هر دختری باید در انتخاب لباس عروس خود دقت کند.

خرید های موفق

|

کفش ورزشی مناسب پیاده روی چیست؟ ویژگی های یک کتونی خوب چیست؟

برای اینکه مطمئن باشید زمان راه رفتن پاهای شما راحت هستند باید کفش را از پاشنه تا پنجه بررسی کنید. دانستن اینکه به دنبال چه کفشی بگردید نگاه بهتری در خرید کفش به شما میدهد. قبل از اینکه وارد یک مغازه کفش ورزشی فروشی شوید این مقاله را تا انتها بخوانید.

جذاب باشیم

|

امسال بهار چه رنگى بپوشم؟مانتو چه رنگی بپوشم؟ شلوار چه رنگی بپوشم؟ روسری چه رنگی بپوشم؟ شال چه رنگی بپوشم؟ کفش چه رنگی بپوشم؟ چه رنگی بپوشم؟

رنگ آجری روشن لباس خیلی خوب با اکسسوری هایتان می تواند ست شود

جذاب باشیم

|

چه رنگی به من می آید؟ چه لباسی بپوشم؟ رنگ مناسب پوست من چیست؟

چه رنگی به پوست تیره می آید؟

اگر پوستتان تیره است

افرادی که پوست تیره ای دارند، معمولا رنگ چشم ها و موهای آنها هم تیره است، پس رنگ های تند و تیره مانند قرمز تیره، قهوه ای تیره، آبی تیره و یا فیروزه ای به آنها نمی آید، در عوض رنگ های سفید، آبی روشن و طوسی برای آنها فوق العاده است.

جذاب باشیم

|

چه لباسی بپوشیم؟ برای کوچک نمایی شکم چه کار کنیم؟ چه لباسی لاغرتر نشون میده؟

وقتی که شما می دانید کدام دسته از لباسها متناسب با اندام شما می باشد لباس پوشیدن کاملاً آسان می شود .

غالب خانم ها از لحاظ شکل اندامی در یکی از ۴ گروه ذیل قرار می گیرند :

خرید های موفق

|

کفش های پاشنه بلند مورد علاقه بسیاری از خانم هاست. چرا که هنگام پوشیدنشان ظاهری جذاب و قد بلندتر خواهیم داشت. حتی حاظریم ساعت ها سختی بکشیم اما انها را از پا در نیاوریم. پوشیدن این کفش ها مشکلات بسیاری هم به همراه دارد ، مثل میخچه ، تاول ، زخم و... بیشتر وقت ها شیک بودن همراه با سختی کشیدن است.

خرید های موفق

|

پارچه های دیمن (جین)

پارچه های دیمن پارچه‌های جینی هستند که فقط رنگ نخ‌های تار آنها سفید رنگ شده اند. سطح روی پارچه در جین‌های آبی رنگ، آبی و در جین‌های مشکی، مشکیبوده و معمولا سطح پشت پارچه ها سفید هستند.

خرید های موفق

|

کیفیت پارچه پشمی را نسبت به کلفتی پارچه و کیفیت اجزائ تشکیل دهنده ای که پارچه پشمی را متشکل شه اند میتوان سنجید. خود جنس الیاف به تنهایی میتواند بستگی به نژاد حیوانی که از آن پشم تهیه میکند ، به رژیم غذایی و استرس آنها و همچنین به فرایندی که انجام میشود تا الیاف به پارچه تبدیل شوند بستگی دارد.