خرید های موفق

خرید های موفق

|

چگونه لباس عروس خود را انتخاب کنید؟ یکی از مهم ترین انتخاب ها هم در زندگی انتخاب یک لباس عروس بسیار شیک و مناسب است که هر دختری باید در انتخاب لباس عروس خود دقت کند.

خرید های موفق

|

کفش ورزشی مناسب پیاده روی چیست؟ ویژگی های یک کتونی خوب چیست؟

برای اینکه مطمئن باشید زمان راه رفتن پاهای شما راحت هستند باید کفش را از پاشنه تا پنجه بررسی کنید. دانستن اینکه به دنبال چه کفشی بگردید نگاه بهتری در خرید کفش به شما میدهد. قبل از اینکه وارد یک مغازه کفش ورزشی فروشی شوید این مقاله را تا انتها بخوانید.

خرید های موفق

|

کفش های پاشنه بلند مورد علاقه بسیاری از خانم هاست. چرا که هنگام پوشیدنشان ظاهری جذاب و قد بلندتر خواهیم داشت. حتی حاظریم ساعت ها سختی بکشیم اما انها را از پا در نیاوریم. پوشیدن این کفش ها مشکلات بسیاری هم به همراه دارد ، مثل میخچه ، تاول ، زخم و... بیشتر وقت ها شیک بودن همراه با سختی کشیدن است.

خرید های موفق

|

پارچه های دیمن (جین)

پارچه های دیمن پارچه‌های جینی هستند که فقط رنگ نخ‌های تار آنها سفید رنگ شده اند. سطح روی پارچه در جین‌های آبی رنگ، آبی و در جین‌های مشکی، مشکیبوده و معمولا سطح پشت پارچه ها سفید هستند.

خرید های موفق

|

کیفیت پارچه پشمی را نسبت به کلفتی پارچه و کیفیت اجزائ تشکیل دهنده ای که پارچه پشمی را متشکل شه اند میتوان سنجید. خود جنس الیاف به تنهایی میتواند بستگی به نژاد حیوانی که از آن پشم تهیه میکند ، به رژیم غذایی و استرس آنها و همچنین به فرایندی که انجام میشود تا الیاف به پارچه تبدیل شوند بستگی دارد.

خرید های موفق

|

لینن یا کتان

لینن یک نوع پارچه کنفی میباشد که از الیاف کتان در آن استفاده شده است و به شکل طبیعی نرم است اما کمتر کش میآید. پارچه کتان پارچه ی مناسبی برای فصل تابستان میباشد چرا که:

خرید های موفق

|

نوع پارچه

ویژگی های عمومی

یکی از ویژگی های مهم برای خرید انواع پوشاکجنس پارچه آنهاست. مهم نیست که جزئیات یک لباس چقدر دقیق باشد و چقدر زیبا به نظر برسد. پوشاکی که از پارچه های بی دوام و گوله گوله شده درست شده است هیچوقت برای خرید مناسب نیستند.

خرید های موفق

|

چگونه لباسی با کیفیت خوب خریداری کنیم؟

پیشنیاز یک خرید خوب چیست؟ اینکه دقیقا شما بعد از دیدن یک لباس توانایی تشخیص این را داشته باشید که آیا با کیفیت است یا نه. توانایی تشخیص جنس با کیفیت و جنسی را که بیشتر از نصف یک فصل کار نخواهد کرد را باید داشت باشید.