خرید های موفق

|

پارچه جین

پارچه های دیمن (جین)

پارچه های دیمن پارچه‌های جینی هستند که فقط رنگ نخ‌های تار آنها سفید رنگ شده اند. سطح روی پارچه در جین‌های آبی رنگ، آبی و در جین‌های مشکی، مشکیبوده و معمولا سطح پشت پارچه ها سفید هستند.

در سایت ها معمولا نظرات بسیار زیادی در مورد تشخیص کیفیت جین وجود دارد. من در اینجا بخشی از نکات در مورد تشخیص یک جین خوب را به شما ارائه میدهم.

کیفیت یک پارچه جین به نوع پنبه یا الیاف و نوع بافت آن بستگی دارد. مهمترین ویژگی نیز دوخت تکه ها به یکدیگر است.

قسمت نهایی شست و شو باعث میشود تا قیمت یک جین افزایش پیدا کند که روی کیفیت تاثیری ندارد اما به کارکنان و مواد اولیه نیاز دارد که نیازمند هزینه میباشد.

جیناز پنبه با کیفیت تهیه میشود که لطیف است حتی کمی مرطوب تر است. پارچه جین نباید خیلی نازک و شل و ول باشد یا خیلی سفت و سنگین که نتوان با آن حرکت کرد باید یک حالت میانی داشته باشد.

مطمئن شوید که الیاف آن به محکمی بافته شده اند و پارچه مقاوم و متراکم است تا به راحتی نشکافد. دوخت های یک لباس از این جنس باید بسیار محکم باشند تا تحت فشار از هم باز نشوند. در زمان خرید سعی کنید این پارچه را از قسمت های درز بکشید اگر نخ ها از هم باز شوند جنس خوبی نیست.

دوخت پارچه جین

بخش های پارچه های متصل شده به هم را بررسی کنید. تولید کنندگان درجه یک معمولا از دو دوخت در لباس های جین استفاده میکنند (دو دوخت با فاصله از همدیگر) یا دوخت زنجیره ای (دوخت های زنجیره وار و به هم وابسته) . به دلیل زخامت زیاد ممکن است یک بار دوخت هم برای این پارچه کافی باشد به شرط اینکه تست کشش پارچه را روی آن انجامم بدهید. یکی دیگر از راه های تشخیص آن بررسی کردن درز های کناره است. این که چگونه به دقت دوخته شده اند. راحت ترین و ارزان ترین نوع دوخت است که مازاد آن را میبرند.

این روش باعث میشود که داخل پاچه ها برامدگی هایی به وجود بیاید. تولید کنندگان خوب به جای دوختن اضافه مرحله اول قبل از دوختن درز ها آنها را با یک روش حرفه ای آنها را پرس میکنند.

پارچه_جین جین شلوار_جین

دریافت آخرین مطالب وبلاگ در کانال چکوچونه

افسانه علمی

کارشناس مقالات

نظرات
نظر بدهید