خرید های موفق

|

کفش پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند مورد علاقه بسیاری از خانم هاست. چرا که هنگام پوشیدنشان ظاهری جذاب و قد بلندتر خواهیم داشت. حتی حاظریم ساعت ها سختی بکشیم اما انها را از پا در نیاوریم. پوشیدن این کفش ها مشکلات بسیاری هم به همراه دارد ، مثل میخچه ، تاول ، زخم و... بیشتر وقت ها شیک بودن همراه با سختی کشیدن است.

42 درصد از خانم ها تایید کرده اند که کفشی را میپوشند که دوست دارند حتی اگر این باعث آسیب رساندن و درد پا شود. 73 درصد از خانم ها کفش هایی دارند که میدانند باعث مسائل و مشکلات مربوط به پا میشود.اما این سختی را میتوان به شکل های مختلفی کمتر کرد. پیشنهاد میکنم تا مقاله را تا انتها نخواندید کفش جدیدی نخرید.

خرید کفش را برای شب بگذارید. بعد از یک روز کاری و زندگی روزمره پاهای شما متورم میشود. کفش ها را شما در زمانهای متفاوتی استفاده خواهید کرد و بهترین کفش برای شما کفشیست که پاهای شما را حتی در حالت متورم تحت فشار نگذارد. پس بهترین زمان خرید کفش های پاشنه بلند هنگام شب است.

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند ارزان و بی کیفیت نخرید. مطمئنا نوع ساخت یک کفش معتبر با یک کفش بی کیفیت بسیار متفاوت است. به جنس و دوخت کفش دقت کنید. کفش هایی که جنسشان از پلاستیک است معمولا ارزانتر هستند چرا که اختمال تاول زدن و عرق کردن پا میشود ولی کفش های چرم گرانتر هستند چرا که لطیف تر و انعطاف پذیرتر هستند.

برای امتحان کردن کفش ها آنها را بپوشید و دقایقی با آنها راه روید تا متوجه شوید چقدر با آنها راحت هستید. کفشی که در همان اول به پای شما نارحت باشد در طی زمان تغییر حالت نمیدهد. پس در انتخابتان دقت کنید! کفشی را بخرید که با آن راحت تر هستد.مثلا اگر شما هنگام پوشیدن کفش متوجه شدید پشت کفش اذیتتان میکند مطمئن باشید به مرور زمان این کفش موجب تاول زدن پایتان میشود.

همانطور که میدانید کفش هایی با پاشنه های کوتاه راحت تر از پاشنه های بلند هستند. مطمئنا یک کفش با پاشنه 3 سانت برای محیط های کاری و زمان هایی که شما تمام روز میخواهید آنها را به پا کنید مناسبتر هستند. اما اگر برای چند ساعت فقط میخواهید آنها را بپوشید میتوانید کفش هایی با پاشنه های بلندتری را انتخاب کنید.

کفش پاشنه کوتاه

قوس کفش را بررسی کنید. فرق یک کفش مناسب و راحت با یک کفش نامناسب در نوع طراحی پاشنه آنها است. هرچه قوس کفش بیشتر باشد وزن شما روی یک نقطه از کفش متمرکز نمیشود و کمتر به پای شما آسیب میرساند.

کفش_پاشنه_بلند خرید_کفش

دریافت آخرین مطالب وبلاگ در کانال چکوچونه

افسانه علمی

کارشناس مقالات

نظرات
نظر بدهید